Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 
 

          Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959)

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty
Default
Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 51
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty
Počalji#1    Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) EmptyUto 27 Nov - 18:59:25Odgovori na poruku

Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Imitac10

Plaža na Coney Islandu leta 1947. godine. Među mnoštvom kupača uzbuđeno tražeći svoju 6-godišnju ćerku Susie (T. Burnham), privlačna Lora Meredith (L. Turner) upoznaje simpatičnu tamnoputu spremačicu Annie Johnson (J. Moore) i njenu ćerku Sarah Jane (K. Dicker), devojčicu neobično svetlog tena. Lora je ambiciozna glumica koja, ne želeći da pristane na  kompromise, već dugo nema posla i preživljava snimajući reklame, ali koja na Annieinu molbu pristaje u zamenu za stan i hranu da zaposli Annie.

Istog dana Lora upoznaje i Stevea Archera (J. Gavin), naočitog fotografa koji fotoaparatom ovekoveči igru devojčica, i koga lepa plavuša smesta privuče. Idućih nedelja, dok se postepeno zbližava sa Steveom, Lora prima poziv od producenta Allena Loomisa (R. Alda). Primivši je u svojoj kancelariji, Allen vrlo direktno razočaranoj Lori daje do znanja da će, želi li ostvariti glumačku karijeru, morati zaboraviti moral i bilo kakve obzire.

Dok Lora odbija Allenovu nemoralnu ponudu, Annie ima sve više problema sa Sarah Jane, obesnom klinkom, nesretnom jer joj je majka crnkinja. Štaviše, Sarah Jane sve češće prisvaja Susieine igračke i traži da se Lora prema njoj odnosi kao prema svojoj kćerci. Dok uživa u romantičnoj vezi sa Steveom, Lora doznaje da se za nju zanima dramatičar David Edwards (D. O´Herlihy)...





Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Downlo11



Micela1000
Micela1000

Recenzent Foruma
Recenzent Foruma

Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty
70+
Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty
Srbija

Ženski Devica Majmun
Broj poruka : 74
Poeni : 553
Reputacija : 271
Datum upisa : 10.06.2011
Datum rođenja : 02.09.1980
Godina : 43
Grad : Bgd
Zanimanje : Prevodilac

Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty
Počalji#2    Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) EmptyPet 25 Jan - 15:07:30Odgovori na poruku

Fim je prelep, pun emocija, i lagan za gledanje.Ali, poslednjih 15 minuta nisam mogla da zaustavim suze.Upravo ga odgledah, i jos me ne prolazi...

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Za besciljnu voznju, treba biti sam.
Udvoje, uvek nekuda idemo.


Alfred Hickok, Vrtoglavica


radovan grkovski
radovan grkovski

Donator Foruma
Donator Foruma

Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty
300+
Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty
Srbija

Muški Škorpija Pacov
Broj poruka : 328
Poeni : 1784
Reputacija : 728
Datum upisa : 15.10.2013
Datum rođenja : 21.11.1948
Godina : 75
Grad : novi sad

Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty
Počalji#3    Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) EmptyPon 26 Jan - 13:26:29Odgovori na poruku

život je mišljenje, a mišljenje se ne može oponašati... ono je -čovek!


Barbur
Barbur

Legend
Legend

Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty
600+
Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty
DEFAULT

Ženski Lav Svinja
Broj poruka : 628
Poeni : 3356
Reputacija : 358
Datum upisa : 29.03.2014
Datum rođenja : 28.07.1959
Godina : 64
Grad : Naharija, Israel

Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty
Počalji#4    Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) EmptyUto 26 Maj - 15:40:45Odgovori na poruku

Sećam se prvog puta kad sam gledala ovaj film..... Bilo je to u bioskopu nekog radničkog univerziteta (bilo nekad i to). Publika sve same žene, nas jedno dvadesetak. I pred kraj počne šmrcanje na sve strane. ja obićno plačem kad gledam melodrame ali ovaj put mi došlo smešno... Na kraju nisam mogla da zadržim smeh. Nekoliko godina kasnije, u neko gluvo doba noći, naletim na film na nekom francuskom kanalu. Majko moja, koliko sam plakala. I od tada, kad god osetim želju da plačem ja opet gledam "Imitaciju"


Sponsored content




Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) Empty
Počalji#5    Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959) EmptyOdgovori na poruku


 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Važnije Od Života (Bigger Than Life) (1956)
» Jedan Dan Života (Un Dia De Vida - Mama Huanita) (One Day Of Life) (1950)
» Ritam Života (2007)
» U Raljama Života (1984)
» Slike Iz Života Udarnika (1972)
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Imitacija Života (Imitation Of Life) (1959)


Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Filmovi :: Strani Filmovi ONLine :: Romanse i Ljubavni Filmovi-