Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 
 

          Seti Se Moje Pesme (Geet) (1970)

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Seti Se Moje Pesme (Geet) (1970) Empty
Default
Seti Se Moje Pesme (Geet) (1970) Empty Seti Se Moje Pesme (Geet) (1970) Empty Seti Se Moje Pesme (Geet) (1970) Empty Seti Se Moje Pesme (Geet) (1970) Empty Seti Se Moje Pesme (Geet) (1970) Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 52
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Seti Se Moje Pesme (Geet) (1970) Empty
Počalji#1    Seti Se Moje Pesme (Geet) (1970) EmptySre 14 Avg - 22:59:16Odgovori na poruku

Seti Se Moje Pesme (Geet) (1970) Geet-110

Seti se moje pesme je indijski film koji je harao Jugoslavijom jednog leta s kraja sedamdesetih. Zabranjena ljubav dvoje mladih (moram da vas razočaram, nije Šekspir izmislio Romea i Juliju, u njegovo vreme nije smela da se obrađuje nova tema, oni su sve teme morali da preuzimaju iz antičke književnosti, te su se i ovi Indusi nekako snašli), on peva kao anđeo i to je to. Tri i po sata. Dva sata plače cela sala...


Delhi - based Kamla zivi bogatim zivotom uz tatu udovca. Dindayal, posebno je popularna pozorisna pjevačica i plesačica. Ona odlazi na odmor u Kulu Scenic gde razgovara sa sviračem frule, igračem i pevačem Sarju i oboje se zaljube jedno u drugo i odluče venčati.
Kamla se vraća kući i dolazi u sukob sa njenim menadžerom, Kunver Shamsher Singh, koji je već dugo zaljubljen u nju, ali na kraju se dogovaraju dovesti Sarju takodje da pjeva na pozornici. Ubrzo nakon toga Sarju i njegova sestra Janki, nakon Jankinog sukoba s verenikom, napuštaju selo i pridružuju se njima u gradu. Sarju je dobio novi izgled i ime - Suraj Kumar, a uskoro Kamla i Suraj postaju vrlo popularni na pozornici u pevanju u paru.
Kamla dogovara za Janki brak sa Agra - based Ashok, dok joj tata i finalizira vlastiti brak sa Suraj u istom danu. Zbog zavisti i mržnje menadžera, na putu natrag iz Agra, Suraj ima nezgodu, ali on će ipak preživjeti, no teško je povredjen i ne moze govoriti zbog ugruška krvi u mozgu.
Jankino venčanje se ipak dešava i ona seli u Agra. Sarju uskoro izlazi iz bolnice, medjutim netrpeljivost menadžera prema njemu raste i sledećeg dana Kamla je šokirana kada vidi svog oca kako leži beživotan i Suraj drži krvav nož u ruci.
Što ce Kamla raditi pod takvim okolnostima?...





Seti Se Moje Pesme (Geet) (1970) Downlo11


 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Mijat Mijatović - Srpske Narodne Pesme
» Filmovi Koje Pamtite...
» Snivaj,Zlato Moje (2005)
» Noć u Kući Moje Majke (1991)
» U Srcu Moje Plavuše (1984)
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Seti Se Moje Pesme (Geet) (1970)


Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Filmovi :: Strani Filmovi ONLine :: Romanse i Ljubavni Filmovi-