Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 
 

          Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974)

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty
Default
Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 52
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty
Počalji#1    Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) EmptySub 17 Avg - 21:26:01Odgovori na poruku

Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) The-to10

U tek izgrađenom, najvišem soliteru na svetu, na poslednjem 135. spratu organizuje se gala zabava. Iznenada u zgradi izbija požar. Vatrena stihija počinje da se širi neslućenom brzinom, zahvatajući sprat po sprat i pretvarajući zgradu u pakleni toranj. Dok se hrabri vatrogasci budu borili sa podivljalim požarom, zarobljene ljude na vrhu solitera obuzeće panika...

Uloge : Steve Mcqueen, Paul Newman, William Holden, Faye Dunaway, Fred Astaire, Susan Blakely, Richard Chamberlain, Jennifer Jones, O.J. Simpson, Robert Vaughn, Robert Wagner, Susan Flannery




Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Downlo11



Anonymous
Gost

Gost


Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty
Počalji#2    Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) EmptyČet 31 Okt - 9:58:07Odgovori na poruku

gluma, rekao bih, prosecna, iako je u igri gomila renomiranih likova... ali zato mi je atmosfera filma fantasticna! docarana je sva beznadeznost situacije, sjajno profilisani likovi u njoj, nema sladunjavih, otuznih scena, niti john mcClane poduhvata, ritam visok, ali pravilno odmeren, dva i po sata, bez gledanja na isti... specijalni efekti za danasnje pojmove, naravno, drugorazredni, ali u ovakvoj celini, meni i ne smetaju, kakvi god bili.
i mala licna napomena (ne zamerite :-)): kad sam kao klinac gledao ovaj film, zavlacio sam se pored tate u fotelju, zbog straha, napetosti i strepnje. sinoc je moja klinka spavala u drugoj sobi, ali mi je tata ponovo bas nedostajao...


radovan grkovski
radovan grkovski

Donator Foruma
Donator Foruma

Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty
300+
Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty
Srbija

Muški Škorpija Pacov
Broj poruka : 328
Poeni : 1784
Reputacija : 728
Datum upisa : 15.10.2013
Datum rođenja : 21.11.1948
Godina : 75
Grad : novi sad

Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty
Počalji#3    Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) EmptyČet 14 Avg - 22:53:10Odgovori na poruku

paralelne radnje omogućile su da vidimo celinu dogadjaja, karaktere ličnosti.... saznali smo za malverzacije.... bilo je I ljubavi, ali sve u svemu napeto I s puno pitanja bez odgovora.... ili možda samo zapitanosti sa mogućnostima.... učimo se na greškama.....


Sponsored content




Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) Empty
Počalji#4    Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974) EmptyOdgovori na poruku


 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Pakleni Otok (1979)
» Londonski Toranj (Tower of London) (1939)
» Danteov Pakao (Dante's Inferno) (1935)
» Košava (1974)
» Psihopati (1974)
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Pakleni Toranj (The Towering Inferno) (1974)


Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Filmovi :: Strani Filmovi ONLine :: Akcioni, Avanturistički-