Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Napiši novu temu   Odgovori na poruku
Delite | 
 

          Moja Devojka (My Girl) (1991)

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Moja Devojka (My Girl) (1991) Empty
Default
Moja Devojka (My Girl) (1991) Empty Moja Devojka (My Girl) (1991) Empty Moja Devojka (My Girl) (1991) Empty Moja Devojka (My Girl) (1991) Empty Moja Devojka (My Girl) (1991) Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 51
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Moja Devojka (My Girl) (1991) Empty
Počalji#1    Moja Devojka (My Girl) (1991) EmptySre 18 Jan - 22:42:02Odgovori na poruku

Moja Devojka (My Girl) (1991) My_gir10

Snimljena godinu dana nakon Culkinovog mega-hita "Sam u kući", "Moja devojka" je daleko ambicioznije i kompleksnije ostvarenje, drama koja pokušava zadovoljiti iščekivanja odraslih, ali i dece.

Jedna od najlepših, ali i najtužnijih romantičnih komedija, "Moja devojka", nezaboravna je priča o prvoj ljubavi i odrastanju, iskren pogled na svet odraslih očima deteta.

Jedanaestogodišnja Vada Sultenfuss (Anna Chlumsky) okružena je smrću: njena majka preminula je na porođaju, a otac Harry (Dan Aykroyd), privatni je pogrebnik. Uz sve to, mala Vada pati od hipohondrije, a njen najbolji prijatelj, Thomas (Macaulay Culkin), od brojnih alergija. Kada Vadin otac zaposli privlačnu kozmetičarku Shelly (Jamie Lee Curtis), Vada reaguje ljubomorno, strahujući da će dobiti neželjenu maćehu. No, tragičan će događaj zauvijek promeniti Vadin život...

Pored mladog para, srž filma čine sjajni Dan Aykroyd, kao emocionalno sputani, ali brižni otac Harry, i Jamie Lee Curtis kao kozmetičarka koja je videla svet, a sada je u potrazi za mirnim domom. Film Howarda Zieffa ostaje u sećanju i po glavnoj muzičkoj temi, sjajnoj pesmi Smokeyja Robinsona, jednog od najuticajnijih kompozitora i producenata šezdesetih.






Ako želite da skinete film kliknite ovde i pročitajte kako.


 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Njegova Devojka Petko (His Girl Friday) (1940)
» Seks i Usamljena Devojka (Sex And The Single Girl) (1964)
» Devojka Sa Zelenim Očima (Girl With Green Eyes) (1964)
» Devojka (1965)
» Devojka Sa Kosmaja (1972)
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Moja Devojka (My Girl) (1991)


Dozvole ovog foruma:Možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Filmovi :: Strani Filmovi ONLine :: Drama, Mystery, Thriller-
Napiši novu temu   Odgovori na poruku