Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 
 

          Omiljene TV serije

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

Sir Oliver
Sir Oliver

UPLoader
MODerator

UPLoaderMODerator

Omiljene TV serije Exzele11
Default
1000+ Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty
Hrvatska

Muški Devica Konj
Broj poruka : 2143
Poeni : 9822
Reputacija : 1949
Datum upisa : 05.07.2012
Datum rođenja : 04.09.1966
Godina : 57
Grad : Zagreb

Omiljene TV serije Empty
Počalji#1    Omiljene TV serije EmptySub 14 Jul - 22:47:01Odgovori na poruku

Koje TV serije su na vas ostavile poseban dojam i zašto?
Moji favoriti su Nepokoreni grad,Otpisani/Povratak otpisanih,Više od igre,Kuda idu divlje svinje,Naše Malo misto,Velo Misto,Prosjaci i sinovi,Pozorište u kući (epizode sa Đuzom),Putovanje u Vučjak,Smrt Tome Bakrana,Bombaški proces.
Od novijih Lud,zbunjen,normalan,Odmori se,zaslužio si, Sva ta ravnica.
Iz strane produkcije izdvajam Mućke,Zvonili ste,milorde ,Poirot,Dražesni pupoljci svibanjski,Avanture Sherlocka Holmesa itd.
Pamtim ih zbog određene tematike,odličnih scenarija i glumačkih kreacija.


Anonymous
Gost

Gost


Omiljene TV serije Empty
Počalji#2    Omiljene TV serije EmptyPet 27 Jul - 18:24:14Odgovori na poruku

Djekna nije umrla, a kad će ne znamo i Bolji Život- neprevazidjene serije na našim prostorima.
Djeknu sam gledala kao dijete, i gledala sam odrasle kako se smiju ali ja bas i nisam razumjela zasto, jer tu vrstu humora dijete ne moze da shvati. Tek posle mnogo godina kada sam je ponovo pogledala, otkrila sam toliko smiješnih a istinitih momenata, sto je zapravo i prava njena draž, Živko Nikolić je opisao naš mentalitet i te odnose (porodične, komšijske, rodjačke) fenomenalno.
Bolji život je serija koju sam takodje gledala kao dijete i znam da se tada nije propuštala nijedna epizoda. Posle toga sam gledala neke epizode i oduševljava me dijalozima koji su stvarno djelo majstora! Glumačka ekipa fenomenalna i kada se uporedi sa suvoparnim dijalozima i lošom glumom u ovim danasnjim sapunicama i shvatite kakvo je to zapravo remek djelo!
Od stranih serija - Mućke! Fenomenalne fore, svaki lik priča za sebe. Komična a opet dirljiva serija o stvarnom životu, sa povremenim elementima bajke! Odlične za podizanje raspoloženja, gledam ih iznova svako malo. Dosta fora naučila napamet, naravno uz supruga, jer dijelimo istu strast prema filmovima.


Anonymous
Gost

Gost


Omiljene TV serije Empty
Počalji#3    Omiljene TV serije EmptyNed 5 Avg - 16:54:22Odgovori na poruku

definitivno najbolja serija koju sam ja gledala je Dragulj u kruni


Anonymous
Gost

Gost


Omiljene TV serije Empty
Počalji#4    Omiljene TV serije EmptyPon 13 Avg - 22:28:53Odgovori na poruku

preporucila bih vam nekoliko serija. svaka je u svom zanru ostavila dosta veliki trag. istrazite ih pa ih i pogledajte. radi se o: death note, game of thrones, the tribe, the l word, house m.d.


Anonymous
Gost

Gost


Omiljene TV serije Empty
Počalji#5    Omiljene TV serije EmptyPon 1 Okt - 9:55:30Odgovori na poruku

Djekna i Kamiondzije su neprevazidjene serije. Zanimljivo je da Ckalja i Paja nisu govorili za vreme snimanja Kamiondzija (drugog dela). Navodno je Ckalja zamerao Paji sto mnogo pije. To je neprovereno, ali su sigurno bili u svadji.


Anonymous
Gost

Gost


Omiljene TV serije Empty
Počalji#6    Omiljene TV serije EmptyPet 2 Nov - 11:20:36Odgovori na poruku

Otpisani, Kamiondzije i svakako Bolji zivot


Anonymous
Gost

Gost


Omiljene TV serije Empty
Počalji#7    Omiljene TV serije EmptySub 3 Nov - 18:28:27Odgovori na poruku

Kolega Antiprotivni je neka moja generacija - svega se seća.
A koliko sam ja negde pročitao, Darkon je u principu u pravu, mada sam ja čitao da je Čkalja nervirao Paju jer se tako kerebeči kad glumi.
Inače, Moje serije za spisak za sada su: Putovanje Džemija Mekfitersa, Kuda idu divlje svinje, Zvonili ste, milorde, Poaro (sa neprevaziđenim Sačetom), Avanture Šerlocka Holmsa (sa isto tako neprevaziđenim i nažalost pokojnim Džeremijem Bretom). Ima ih još, ali ko će se svega setiti.


Sir Oliver
Sir Oliver

UPLoader
MODerator

UPLoaderMODerator

Omiljene TV serije Exzele11
Default
1000+ Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty
Hrvatska

Muški Devica Konj
Broj poruka : 2143
Poeni : 9822
Reputacija : 1949
Datum upisa : 05.07.2012
Datum rođenja : 04.09.1966
Godina : 57
Grad : Zagreb

Omiljene TV serije Empty
Počalji#8    Omiljene TV serije EmptyUto 6 Nov - 20:33:53Odgovori na poruku

Lapidus ::
Kolega Antiprotivni je neka moja generacija - svega se seća.
Hehehe,imam dugo pamćenje,ali sam dosta mlađi od tebe.
Neke stare filmove,serije gledao sam tek kad su reprizirane Smile

Pitanje za Numero Uno: Možeš li objaviti sve epizode serije Više od igre?
Hvala.


Anonymous
Gost

Gost


Omiljene TV serije Empty
Počalji#9    Omiljene TV serije EmptyUto 6 Nov - 22:06:43Odgovori na poruku

Eh, Ah, Antiprotivni, što reko Merlin: "U ovim godinama, kad je svaka nova kao uvreda..."
Nisam ti gledao u registraciju, prokomentarisao sam onako opušteno, u trenutku. Ali cenim što pamtiš stvari. To dobro dođe u životu.


Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Omiljene TV serije Empty
Default
Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 52
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Omiljene TV serije Empty
Počalji#10    Omiljene TV serije EmptySre 7 Nov - 2:35:37Odgovori na poruku

antiprotivan ::
Pitanje za Numero Uno: Možeš li objaviti sve epizode serije Više od igre?
Hvala.

u bre gde si ti našo to da pitaš,mogo sam ovo nikad da ne vidim,slučajno sam sad ušao ovde..

će da bude sređeno.. Uskoro


nenoabc
nenoabc

Donator Foruma
Donator Foruma

Omiljene TV serije Empty
101+
Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty
Hrvatska

Muški Škorpija Koza
Broj poruka : 184
Poeni : 664
Reputacija : 258
Datum upisa : 03.11.2011
Datum rođenja : 03.11.1967
Godina : 56
Grad : Zagreb
Raspoloženje : optimiticno

Omiljene TV serije Empty
Počalji#11    Omiljene TV serije EmptySre 7 Nov - 7:35:48Odgovori na poruku

Kuda idu divlje svinje , Bombaški proces, Gruntovčani, Vuk Karađić


Sir Oliver
Sir Oliver

UPLoader
MODerator

UPLoaderMODerator

Omiljene TV serije Exzele11
Default
1000+ Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty
Hrvatska

Muški Devica Konj
Broj poruka : 2143
Poeni : 9822
Reputacija : 1949
Datum upisa : 05.07.2012
Datum rođenja : 04.09.1966
Godina : 57
Grad : Zagreb

Omiljene TV serije Empty
Počalji#12    Omiljene TV serije EmptySre 7 Nov - 11:37:53Odgovori na poruku

Lapidus ::
Eh, Ah, Antiprotivni, što reko Merlin: "U ovim godinama, kad je svaka nova kao uvreda..."
Nisam ti gledao u registraciju, prokomentarisao sam onako opušteno, u trenutku. Ali cenim što pamtiš stvari. To dobro dođe u životu.
Važno je da smo mladi u glavi i srcu,da ne moramo piti antisklerine hahaha.
Nema frke,samo komentiraj,ništa mene ne smeta.
Pozdrav!

Numero Uno,samo testiram tvoju budnost,hehe.Glavno da bidne Više od igre,da uživamo gledajući Gulivera i ostalu genijalnu glumačku ekipu pod dirigentskom palicom Zdravka Šotre.


Anonymous
Gost

Gost


Omiljene TV serije Empty
Počalji#13    Omiljene TV serije EmptySre 7 Nov - 17:24:55Odgovori na poruku

antiprotivan ::
Lapidus ::
Eh, Ah, Antiprotivni, što reko Merlin: "U ovim godinama, kad je svaka nova kao uvreda..."
Nisam ti gledao u registraciju, prokomentarisao sam onako opušteno, u trenutku. Ali cenim što pamtiš stvari. To dobro dođe u životu.
Važno je da smo mladi u glavi i srcu,da ne moramo piti antisklerine hahaha.
Nema frke,samo komentiraj,ništa mene ne smeta.
Pozdrav!

Numero Uno,samo testiram tvoju budnost,hehe.Glavno da bidne Više od igre,da uživamo gledajući Gulivera i ostalu genijalnu glumačku ekipu pod dirigentskom palicom Zdravka Šotre.

Ma nema drugih komentara, Antiprotivni. Živeo ti.
A Br1 je budan ko na straži, nemaš frke.
P.S.: Ovo mi se sviđa, počinjemo da razgovaramo, skoro ko da se družimo... Šta veliš, Br1?


Anonymous
Gost

Gost


Omiljene TV serije Empty
Počalji#14    Omiljene TV serije EmptyUto 15 Jan - 23:06:10Odgovori na poruku

definitivno filmski serijali tesna koza i zikina dinastija zdrav narodni neispolitikovan humor


Anonymous
Gost

Gost


Omiljene TV serije Empty
Počalji#15    Omiljene TV serije EmptyUto 15 Jan - 23:14:45Odgovori na poruku

uops promasih temu nisu serije vec filmovi jbg a sto setice serja pa kamiondzije i price iz majstorske radionice za koju znam da je skoro istinita jer sam poznavao saradnika na scenariju pok. Dragisu Krunica uz po meni neprevazidjenog Zorana Radmilovica POZZ


Anonymous
Gost

Gost


Omiljene TV serije Empty
Počalji#16    Omiljene TV serije EmptyČet 20 Jun - 22:55:32Odgovori na poruku

Serija koju tenutno gledam i koja mi se jako svidja je American Horror Story,horor u kom ima deo svega,ljubavi,drame,ponekad smeha...Veoma zanimljiva serija Svidja mi se


Anonymous
Gost

Gost


Omiljene TV serije Empty
Počalji#17    Omiljene TV serije EmptyUto 22 Okt - 16:01:06Odgovori na poruku

Retko gledam serije,ali volim Bones i ponekad uz ženče(pošto ona to guta ,a ne gleda) pogledam CSI.


Anonymous
Gost

Gost


Omiljene TV serije Empty
Počalji#18    Omiljene TV serije EmptySub 26 Okt - 21:37:44Odgovori na poruku

MASH-nešto što se više nikada neće ponoviti,visoko inteligentni humor za razliku od današnjih vaćarenja na fore golišavih lepotica i skupih ente i eksterijera.


Jasbi7
Jasbi7

Loyal Member
Loyal Member

Omiljene TV serije Empty
200+
Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty
Srbija

Ženski Ribe Svinja
Broj poruka : 212
Poeni : 1160
Reputacija : 160
Datum upisa : 06.02.2016
Datum rođenja : 25.02.1971
Godina : 53
Grad : beograd

Omiljene TV serije Empty
Počalji#19    Omiljene TV serije EmptyUto 19 Apr - 10:04:24Odgovori na poruku

Sir Oliver ::
Koje TV serije su na vas ostavile poseban dojam i zašto?
Moji favoriti su Nepokoreni grad,Otpisani/Povratak otpisanih,Više od igre,Kuda idu divlje svinje,Naše Malo misto,Velo Misto,Prosjaci i sinovi,Pozorište u kući (epizode sa Đuzom),Putovanje u Vučjak,Smrt Tome Bakrana,Bombaški proces.
Od novijih Lud,zbunjen,normalan,Odmori se,zaslužio si, Sva ta ravnica.
Iz strane produkcije izdvajam Mućke,Zvonili ste,milorde ,Poirot,Dražesni pupoljci svibanjski,Avanture Sherlocka Holmesa itd.
Pamtim ih zbog određene tematike,odličnih scenarija i glumačkih kreacija.

Sve to i "Saga o Forsajtima".

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

"Što život jednom rukom pruži, drugom uzme natrag." Car Klaudije


Tenkista
Tenkista

Donator Foruma
Donator Foruma

Omiljene TV serije Empty
0+
Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty
Srbija

Muški Strelac Bizon
Broj poruka : 17
Poeni : 189
Reputacija : 94
Datum upisa : 19.04.2016
Datum rođenja : 01.12.1973
Godina : 50
Grad : Loznica

Omiljene TV serije Empty
Počalji#20    Omiljene TV serije EmptyČet 21 Apr - 8:15:29Odgovori na poruku

My name is Earl - iako americka , jedna od najoriginalnijih serija koju sam pogledao


mario74
mario74

Junior Member
Junior Member

Omiljene TV serije Empty
0+
Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty Omiljene TV serije Empty
Hrvatska

Muški Vaga Tigar
Broj poruka : 10
Poeni : 71
Reputacija : 5
Datum upisa : 21.05.2016
Datum rođenja : 26.09.1974
Godina : 49
Grad : Split

Omiljene TV serije Empty
Počalji#21    Omiljene TV serije EmptyNed 22 Maj - 23:31:49Odgovori na poruku

Evo posto sma novi na forumu da dodam i ja par omiljenih serija al hebiga moga bi ih do sutra nabarajt koliko ih ima u pitanju je naravno ex yu produkcija posto sma iz dalmacije istaknuo bih dvi nezaboravne serije Miljeka Smoje a to su Velo i Malo Misto, zatim tu su Prosjaci i Sinovi,Kapelski Kresovi,Putovanje u Vučjak,Nepokoreni Grad,Kuda idu Divle svinje,Gruntovčani,Insektor Vinko,Smoovci,Jelenko,Više od Igre,Otpisai i P-Otpisami, najaca serija svih vremena koima su mnoge generacije odrasle a to je Pozorište u Kući 1972-74, te nezaboravni bane bumbar i ,goca u Grlom u Jagode,Diplomci,Vruć Vetar,Priče iz Radionice,Đekna, tu su i nezaboravni paja i jare i Kamondzije,Dome slatki Dome, I to se zove Sreća,Sivi Dom, Bolji Život i još dosta,dosta toga


Sponsored content




Omiljene TV serije Empty
Počalji#22    Omiljene TV serije EmptyOdgovori na poruku


 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Filmovi Koje Pamtite...
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Omiljene TV serije


Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Zvezdan Free TV ::   :: Pričaonica-