Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 
 

          Gospodja Ministarka (1989)

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

ArkA
ArkA

UPLoader
MODerator

UPLoaderMODerator

Gospodja Ministarka (1989)  Empty
200+
Gospodja Ministarka (1989)  Empty Gospodja Ministarka (1989)  Empty Gospodja Ministarka (1989)  Empty Gospodja Ministarka (1989)  Empty Gospodja Ministarka (1989)  Empty Gospodja Ministarka (1989)  Empty
Bosna

Ženski Blizanci Konj
Broj poruka : 279
Poeni : 915
Reputacija : 213
Datum upisa : 30.10.2011
Datum rođenja : 04.06.1978
Godina : 45
Grad : Mostar
Zanimanje : slikar i galerista

Gospodja Ministarka (1989)  Empty
Počalji#1    Gospodja Ministarka (1989)  EmptyPet 23 Nov - 13:22:47Odgovori na poruku

Gospodja ministarka

(1989)


Gospodja Ministarka (1989)  B9eymuwm5saitog9292

Rezija: Zdravko Sotra
Scenario: Branislav Nusic
Zanr: Komedija
Godina: 1989
http://www.imdb.com/title/tt0200672/
Uloge: Milena Dravic, Svetislav Goncic, Vojislav Brajovic, Mira Banjac, Zoran Cvijanovic, Nikola Djuricko, Olivera Markovic, Tasko Nacic, Dragan Nikolic, Mihajlo-Bata Paskaljevic, Jelica Sretenovic

Opis: Postavši ministarka, Živka menja svoj dotadašnji nacin života I postaje svetska dama. Njena pokondirenost traje kratko, jer zbog skandala koje izaziva, njen muž mora da podnese ostavku. Ocajna, ona gleda za ministarskim fijakerom koji odlazi na jednu stranu, dok se ona vraca na drugu - u stari život.






nenoabc
nenoabc

Donator Foruma
Donator Foruma

Gospodja Ministarka (1989)  Empty
101+
Gospodja Ministarka (1989)  Empty Gospodja Ministarka (1989)  Empty Gospodja Ministarka (1989)  Empty Gospodja Ministarka (1989)  Empty
Hrvatska

Muški Škorpija Koza
Broj poruka : 184
Poeni : 664
Reputacija : 258
Datum upisa : 03.11.2011
Datum rođenja : 03.11.1967
Godina : 56
Grad : Zagreb
Raspoloženje : optimiticno

Gospodja Ministarka (1989)  Empty
Počalji#2    Gospodja Ministarka (1989)  EmptySub 24 Nov - 9:36:14Odgovori na poruku

Odličan film

Milena Dravić diva Jugoslavenske kinomatografije odgliumila je fantastično Gospođu Ministarku jednostavno neponovljivo


Anonymous
Gost

Gost


Gospodja Ministarka (1989)  Empty
Počalji#3    Gospodja Ministarka (1989)  EmptyUto 27 Nov - 20:04:30Odgovori na poruku

Nezaboravna Milena Dravic u ulozi gospodje ministarke Svidja mi se


Anonymous
Gost

Gost


Gospodja Ministarka (1989)  Empty
Počalji#4    Gospodja Ministarka (1989)  EmptyPet 7 Dec - 17:32:43Odgovori na poruku


Nažalost, ne mogu pogledat film, ovaj video ne radi....krene, pa stane nakon nekoliko sekunda i gotovo...ne ide dalje. Baš šteta, htjela sam se prisjetiti kako su to odigrali pravi majstori glume.


Da bar jesam.....ovako, ništa od komentara. NotWorking


ArkA
ArkA

UPLoader
MODerator

UPLoaderMODerator

Gospodja Ministarka (1989)  Empty
200+
Gospodja Ministarka (1989)  Empty Gospodja Ministarka (1989)  Empty Gospodja Ministarka (1989)  Empty Gospodja Ministarka (1989)  Empty Gospodja Ministarka (1989)  Empty Gospodja Ministarka (1989)  Empty
Bosna

Ženski Blizanci Konj
Broj poruka : 279
Poeni : 915
Reputacija : 213
Datum upisa : 30.10.2011
Datum rođenja : 04.06.1978
Godina : 45
Grad : Mostar
Zanimanje : slikar i galerista

Gospodja Ministarka (1989)  Empty
Počalji#5    Gospodja Ministarka (1989)  EmptyPet 7 Dec - 18:53:50Odgovori na poruku

nelissa da li je to slučaj samo sa ovim videom ili i sa jos nekim koje sam ja postavila?
molim te pokusaj opet pa javi da li si uspjela ,
hvala !

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

U slučaju da video ne radi pritisni gore Gospodja Ministarka (1989)  Prijav10


Hvala


Anonymous
Gost

Gost


Gospodja Ministarka (1989)  Empty
Počalji#6    Gospodja Ministarka (1989)  EmptyPet 7 Dec - 19:52:45Odgovori na poruku

ArkA ::
nelissa da li je to slučaj samo sa ovim videom ili i sa jos nekim koje sam ja postavila?
molim te pokusaj opet pa javi da li si uspjela ,
hvala !

Pokušala sam još jedan film - Na putu , također se nije uredno prikazao video. Neznam da li ja u nečemu griješim, jer sam tek pristupila i još nisam gledala filmove preko foruma. Svakako, kada kliknem na prikazivanje, prvo se dugo ućitava film-to je valjda normalno, zatim se povremeno ubacuje zvuk ili kratak isječak, pa opet crno i ništa ne prikazuje ....neznam uopće koliko dugo traje to učitavanje, al nakon sat vremena dodijalo mi pokušavat pokrenit gledanje filma pa sam prekinula. Ako imate kakav savjet u vezi s tim, bit ću zahvalna. Hvala
Lipi pozdravi


Anonymous
Gost

Gost


Gospodja Ministarka (1989)  Empty
Počalji#7    Gospodja Ministarka (1989)  EmptyPet 7 Dec - 20:02:31Odgovori na poruku

Evo opet pokušavam, ali slika je zamrznuta, a ton ide. Kad kliknem na video ne bi li pokrenula film, tada se isključi i ton, a slika i dalje zamrznuta. Opet kliknem - bilo gdje i opet se uključi samo ton, slika zamrznuta.....evo sad slušam Milenu kako vodi dijalog sa tetkom, a video ne ide pa ne ide....ako možete to popravit bilo bi super

Samo da javim da sam ipak uspjela pogledati film Na putu - ostavih već komentar, pa se neću ponavljati. Pozz


Sponsored content




Gospodja Ministarka (1989)  Empty
Počalji#8    Gospodja Ministarka (1989)  EmptyOdgovori na poruku


 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Gospodja Ministarka (1958)
» Leo i Brigita (1989)
» Kuduz (1989)
» Najbolji (1989)
» Krivda (1989)
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Gospodja Ministarka (1989)


Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Filmovi :: Antologija EX YU Filma-