Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 
 

          Duga Mračna Noć (2004)

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

Anonymous
Gost

Gost


Duga Mračna Noć (2004) Empty
Počalji#1    Duga Mračna Noć (2004) EmptyČet 4 Apr - 18:04:09Odgovori na poruku

Duga Mračna Noć (2004) Dugamracnanoccover

Почетак је II. свјетског рата на подручју Краљевине Југославије. Сеоски младић Иван Колар - Ива (Горан Вишњић) уписује студије агрономије. Заузимајући се за пријатеља Јевреја (Крешимир Микић), који студира медицину, сукоби се са фашистима и враћа се у село гдје га од власти новостворене НДХ спашава Мата (Горан Навојец), пријатељ из дјетињства који се придружио усташама. Ива се придружује партизанима гдје упознаје дјевојку (Катарина Бистровић Дарваш), коју ожени и добије сина. Након рата, Ива спашава заробљеног Мату од сигурне смрти, суочава са распадом свог партизанског брака, самоубиством оца (Борис Дворник), којег су злостављали комунисти, самоубиством жене те на крају због супротстављања новим властима завршава на Голом отоку. Неколико година касније, по повратку из логора, ипак га дочека његов син за којег је мислио да је мртав.




Duga Mračna Noć (2004) Downlo11



Anonymous
Gost

Gost


Duga Mračna Noć (2004) Empty
Počalji#2    Duga Mračna Noć (2004) EmptyUto 22 Okt - 15:11:33Odgovori na poruku

ovo je predobar film , gledao sam ga nekoliko puta , doduše serija mi je bolja jer je dulja i ima više detalja i snimki kojih u filmu nema. moja prerporuka svima.Hvala Svidja mi se :-)): :-)): :-)): 


Anonymous
Gost

Gost


Duga Mračna Noć (2004) Empty
Počalji#3    Duga Mračna Noć (2004) EmptyČet 31 Okt - 12:29:19Odgovori na poruku

hej,sta je sa filmom duga mracna noc???ja sam ga gledao na drugoj strani,tj na youtube-u,a na ovom sajtu se jako slabo cuje ton...steta,zaista steta,za prakticno prvi hrvatski top-budget film, koji je vratio gledaoce u kina,kako je film reklamiran...steta,zaista steta,jer je film zanimljiv,i mogao bi da bude koristan narocito za novu,post-yu generaciju,da se upozna kako sa dosta velikih hrvatskih glumaba na jednom mestu,tako i sa reziserskim,jos jednom velikim podvigom velikog eksperimentiste vrdoljaka koji se ovim delom vraca na filmsku scenu u velikom stilu,i,ovaj put,sa mejnstrim filmom,m.t


Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Duga Mračna Noć (2004) Empty
Default
Duga Mračna Noć (2004) Empty Duga Mračna Noć (2004) Empty Duga Mračna Noć (2004) Empty Duga Mračna Noć (2004) Empty Duga Mračna Noć (2004) Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 52
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Duga Mračna Noć (2004) Empty
Počalji#4    Duga Mračna Noć (2004) EmptyČet 31 Okt - 12:50:51Odgovori na poruku

Film se čuje odlično,sad sam proverio.


Anonymous
Gost

Gost


Duga Mračna Noć (2004) Empty
Počalji#5    Duga Mračna Noć (2004) EmptyČet 31 Okt - 14:42:14Odgovori na poruku

ja sam se oglasio u vezi loseg tona na filmskom zapisu duga,tamna noc...kao sto vidim, bili ste vrlo azurni da proverite moju zamerku,i na tome sam vam zahvalan,uz izvinjenje,jer je onda problem kod mene,mada sinhronizacija,tj nivo tona varira od filma do filma,i to bez obzira na poreklo i starost kopije,u svakom slucaju,izvinjavam se i saljem veliki pozdrav urednistvu sajta,m.t


Sponsored content




Duga Mračna Noć (2004) Empty
Počalji#6    Duga Mračna Noć (2004) EmptyOdgovori na poruku


 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Mračna Pobeda (Dark Victory) (1939)
» Cesta Duga Godinu Dana (1958)
» Pipi Duga Čarapa (Pippi Långstrump) (Pippi Longstocking) (1969)
» Rej (Ray) (2004)
» Pad u Raj (2004)
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Duga Mračna Noć (2004)


Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Filmovi :: Antologija EX YU Filma :: Hrvatski Filmovi ONLine-