Uživajte Uz NAJbolji Izbor Filmova Na InterNetu!
 
PrijemLatest imagesZvezdan Forum - Za Svakoga Po Nešto...Registruj sePristupiTraži

DA BI MOGLI DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU MORATE DA BUDETE REGISTROVANI NA SAJTU vk.com Kliknite OVDE Da Se Registrujete. NAKON REGISTRACIJE ULOGUJTE SE TAMO I MOĆI ĆETE DA GLEDATE FILMOVE NA FORUMU

Delite | 
 

          Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)

Share on Facebook
Autor
 Vaša Ocena:

Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty
Default
Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 52
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty
Počalji#1    Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  EmptyČet 12 Maj - 13:08:31Odgovori na poruku

Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Christ10

Film je radjen po istoimenoj knjizi koja opisuje život Christiane F.(elscherinow),devojčice koja u ovoj autobiografiji opisuje svoju zavisnost o heroinu.

Christiane je rodjena u Hamburgu, ali sa roditeljima preseljava u zapadni Berlin
gdje se nastanjuju u jedan problematičan deo grada.Christianin otac sklon alkoholu maltretira familiju i roditelji joj se razvode. Christiane ostaje sa majkom i oseća se odbačenom i usamljenom... Tražeći društvo i pripadnost nekoj grupi koja ce joj posvetiti pažnju,Christiane upada u društvo u kojem sa 12 godina počinje konzumirati hašiš, a ubrzo nakon toga i jače droge. Sa 14 godina je već teški zavisnik o heroinu i počinje da radi kao prostitutka na kolodvoru Zoo (Bahnhof, železnička stanica) da bi zaradila novac za heroin...

Knjigu preporučujem svim roditeljima...
ali vas i upozoravam da film sadrzi scene od kojih cete se groziti,medjutim, setite se da su to istiniti detalji i razmislite koje opasnosti vrebaju našu decu ako im kao roditelji okrenemo ledja radi nasih ličnih hirova...


Igraju :

* Natja Brunckhorst - Christiane F.(elscherinow)
* Thomas Haustein - Detlev
* Jens Kuphal - Axel
* Rainer Woelk (credited as Rainer Wölk) - Leiche
* Jan Georg Effler - Bernd
* Christiane Reichelt - Babsi
* Daniela Jaeger - Kessi
* Kerstin Richter - Stella
* David Bowie - On Lično

reditelj: Ulrich Edel
pisac: Kai Hermann, Horst Rieck
scenarista: Hermann Weigel
kompozitor: Jürgen Knieper
snimatelj: Jürgen Jürges, Justus Pankau
kostimograf: Myrella Hordt
producent: Bernd Eichinger, Hans Kaden, Hans Weth
dizajner scene: Sabine Eichinger, Harald Muchameter
montažer: Jane Seitz




Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Downlo11

Kliknite Ovde Za Stream 2  i 3:



Anonymous
Gost

Gost


Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty
Počalji#2    Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  EmptySub 4 Avg - 4:02:38Odgovori na poruku

Kad sam imala 13 godina mama mi je donela ovu knjigu iz biblioteke,Knjiga je uvek bolja od filma ali isto tako je bolje i videti neke stvari. prvenstveno po pitanju ove teme,Citajuci knjigu samo zamislis neke stvari a ako si dete vise ce te potresti film nego knjiga.Ako si dete i vidis desavanja na kolodvoru Zoo vece su sanse da prihvatis to kao stvarnost.Uzasno,tuzno i vrlo stvarno!


Anonymous
Gost

Gost


Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty
Počalji#3    Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  EmptyUto 7 Avg - 11:27:09Odgovori na poruku

Film nije loš, ali se zaista ne može porediti sa knjigom. Znate li da je ona snimila i par pesama, čak i filmova. Ima na youtube film - dekoder. Poslednje 2-3 godine joj se gubi trag koliko je meni poznato.


Anonymous
Gost

Gost


Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty
Počalji#4    Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  EmptyUto 7 Avg - 13:00:16Odgovori na poruku


kako uspevate sve to da pratite.Ustvari pre je da ja nepratim nista.Vredi li pogledati "Dekoder"


Anonymous
Gost

Gost


Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty
Počalji#5    Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  EmptyUto 7 Avg - 16:05:06Odgovori na poruku

Iskreno, ja nisam mogao da ga gledam. To je neki nadrealizam. Smorio me u samom početku, ali mi je bilo veoma zanimljivo da vidim nju.


Interesantno je još i da je prava Stela glumila u ovom filmu. Ona se pojavljuje na trenutak kao diler koji prodaje Detlefu drogu u jednoj sceni. Njih dvoje su inače bili u kratkoj vezi (Stela i glumac koji glumo Detlefa). Znam još nekih pikanterija oko cele priče. Postoji i intervju sa pravim Detlefom, Stelom i likom kog zovu Leš u knjizi.


Imaš dugme Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  I_icon_edit ako želiš nešto da dodaš,nemoj da pišeš poruku za porukom.




Anonymous
Gost

Gost


Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty
Počalji#6    Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  EmptyUto 7 Avg - 21:04:49Odgovori na poruku

Evo prošlogodišnjeg intervju sa Thomasom Hausteinom koji je glumio Detlefa. Tu se mogu saznati neke zanimljivosti sa snimanja filma. Na engleskom je.
http://www.vice.com/read/detlev-lives-447-v17n6


Ovo je deo reportaže koju je špigl radio 1995. godine. Na žalost na nemačkom je, a sada ne mogu nikako da nadjem sajt na kom sam gledao, a neki lik je u komentarima sve preveo na engleski. Na kraju filma su intervjui sa Stelom, Detlefom i Lešom. Stea je ne mnogo posle toga i umrla. Detlef u filmu priča da je čist od 1980. godine i da radi kao vozač autobusa. Kasnije sam čitao da je i on umro nekoliko godina kasnije.
https://www.youtube.com/watch?v=VcsP1DqFFU8&feature=endscreen&NR=1





EDIT: Broj Jedan


Barbur
Barbur

Legend
Legend

Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty
600+
Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty
DEFAULT

Ženski Lav Svinja
Broj poruka : 628
Poeni : 3356
Reputacija : 358
Datum upisa : 29.03.2014
Datum rođenja : 28.07.1959
Godina : 64
Grad : Naharija, Israel

Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty
Počalji#7    Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  EmptyPet 5 Jan - 14:06:16Odgovori na poruku

Film sam pogledala kada je stigao u naše bioskope, mislim da je to bilo '82. Ne sećam se da li sam knjigu čitala pre ili posle gledanja filma ali i dalje pamtim jezivi opis apstinencijalnog sindroma kroz koji Kristian prolazi. Kada bi svakoj državi zaista bilo stalo da spreči narkomaniju uveli bi ovu knjigu kao obaveznu lektiru i prikazivali film barem jednom godišnje u udarnom terminu na kanalu sa najvećim rejtingom.

Vera Christiane Felscherinow i dalje je živa i nikada nije bila potpuno "čista". Ako to nije bio metadon ili LSD bio je to hašiš ili alkohol...


Broj Jedan
Broj Jedan

Šef Grupe TNT
Šef Grupe TNT

Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty
Default
Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty Srbija

Muški Ovan Pacov
Broj poruka : 5091
Poeni : 22754
Reputacija : 1688
Datum upisa : 08.09.2010
Datum rođenja : 03.04.1972
Godina : 52
Grad : Iz Selo
Zanimanje : Bivši Tonmajstor Bivše Zaječarske Timočke Televizije i Bivši Tonmajstor i Urednik Noćnog Programa BIG Radija - Bor

Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty
Počalji#8    Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  EmptyUto 9 Jan - 16:24:10Odgovori na poruku

Barbur ::
....

Vera Christiane Felscherinow i dalje je živa i nikada nije bila potpuno "čista". Ako to nije bio metadon ili LSD bio je to hašiš ili alkohol...

Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  2581591153 ...Bila mi je jedno vreme prijateljica na FB


Sponsored content




Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  Empty
Počalji#9    Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)  EmptyOdgovori na poruku


 



 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Svećenikova Djeca (2013)
» Djeca Jeseni (2013)
» Lov U Mutnom (1981)
» Gazija (1981)
» Lidija (1981)
Strana 1 od 1
Napišite Vaš Komentar Za
Christiane F. - Mi Djeca S Kolodvora Zoo (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) (1981)


Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdan Free TV :: Filmovi :: Strani Filmovi ONLine :: Biografski-